Bostancı Evden Eve Nakliyat

Bostancı Evden Eve Nakliyat

Bostancı Evden Eve Nakliyat hizmetimizi yaklaşık 50 yıldır sunuyoruz. Bostancıda ev eşyası taşıma ve depolama fiyatlarımızı uzman personellerimiz oluşturmaktadır. Burada uzun yıllardır evden eve nakliyat veren firmamız neredeyse Bostancı sakinlerinin tamamı tarafından tanınmaktadır. Marmara Nakliyat olarak Kadıköy bostancı ilçesine elimizden gelenin en iyisini sunmaktayız.

Bostancı’da evden eve nakliyat hizmeti alırken ya da ofis taşıtırken bizi seçmeniz için geçerli olan bir çok nedenimiz var. Bunların en başında firmamızın geçmişi ve birikimi gelmektedir. 1971 yılından beri evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamız özellikle Bostancı’da sokak sokak çalışmış ve bilinen bir firmadır. Son yıllardan Bostancı’da ev ofis taşıma ve depolama hizmeti veren nakliyatçılar arasında taşıma ve depolama yetki belgesine sahip olan ve aynı zamanda bütün kurumsallığını tamamlamış nadir firmalardanız. Bununla birlikte çalışanlarımızın tamamı en iyileri arasından seçilmektedir. Aynı zamanda çalışanlarımızın en az beş yıl ev ofis tecrübesi bulunmaktadır. Bir aile şirketi olan Marmara Nakliyat müşterilerinin memnuniyetine çok önem vermekte ve her taşınmayı iş üzerinde büyük bir titizlikle takip edip denetlemektedir.

Eşya Depolama Bostancı

Bostancı’da ev eşyası depolama hizmetimiz ve evden eve nakliyat hizmetimizi birleştirerek size sorunsuz bir depolama ve saklama hizmeti sunuyoruz.  Eşyalarınızın depolarımıza alınma sürecinde oluşabilecek bütün hasarlara karşı eşyalarınızın tamamını sigortalıyoruz. Bununla birlikte depolanan eşyaların sorumluluğunu firma olarak alıyor ve bununla ilgili geniş kapsamlı depolama sigortası yapıyoruz.

Bostancı Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Bostancı Evden Eve Nakliyat fiyatları belirlenirken özellikle müşterilerimizin beklentilere cevap olabilecek hizmeti vermek için oluşabilecek en uygun fiyatı oluşturmaya çalışıyoruz. Taşınmaların çok yoğun olduğu bir yer Bostancı. Özellikle son dönemlerde kentsel dönüşümlerden dolayı hem taşımalarda artış oldu. Bu artışla birlikte burada tanınan, bilinen ve güvenilen bir firma olduğumuz için çok yoğun talepler alıyoruz. Firma olarak müşterilerimizin taşınma ve depolama isteklerine her zaman en iyisi olarak cevap olduk ve aynı şekilde cevap olmaya devam edeceğiz. Yıllardır bostancı’da hizmet sunabilmemizi en büyük nedeni iyi bir esnaf olarak verdiğimiz sözleri tutmaktır. Yıllardır müşterilerimize verdiğimiz sözlerin temamını tuttuk ve tutmaya devam edeceğiz.