Eşya Depolama

Eşya Depolama

Kadıköy Eşya Depolama

Kadıköy eşya depolama firması olarak eşyalarınızı güven ve huzur içerisinde eşyalarınızı depolarımızda saklayabilirsiniz. Eşyalarınızı taşıma ve depolama güvencesi ile birleştirerek çift sigorta ile güvence altına alıyoruz.  Taşınma öncesi  sunmuş olduğumuz ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde. Eşyalarınızın ne kadar yer kaplayacağı ve tahmini depolama alanı ortaya çıkarılmaktadır.

Uzman personelimizin önceden yaptığı keşif hizmeti sayesinde eşyalarınızın depolama alanları belirlenmekte bununla birlikte kullanılacak ambalajlama malzemeleri ile taşıma hizmetinin diğer gereksinimleri belirlenmektedir. Eşya depolanırken kullanılacak ambalaj ve paketleme ürünleri sın derece önemlidir. Eşyalarınızın en iyi biçimde korunabilmesi için biz malzemenin en iyisini kullanıyoruz.  Eşyalarınızı depolamadan önce sunduğumuz bu hizmetlerle hem taşıma bedeli hem de depolama fiyatı net olarak ortaya çıkmaktadır.

Depolamada ödeme kolaylıkları sağlamaktayız. Toplu bir şekilde yapacağınız ödemelerde firma olarak indirimler yapmaktayız. En az 6 ay olmak şartı ile toplu ödemelerde ödeyeceğiniz sürece göre indirimler yapıyoruz. Depolama ve evdene ve nakliyat hizmetini harmanlayan firmamız anahtar teslimi hizmet sunmaktadır. Eşyalarınızın tamınına etiketleme sistemi ile alan personellerimiz teslimat sırasında yine bu etiketleme sistemi sayesinde hiçbir karışıklık olmadan neyin nerede olduğunu çok yi bir şekilde bilerek bulmakta ve yerleştirmektedirler.  Taşıma ve depolama sürecinde önemli olan ve birincil görevimiz: eşyaların zarar ya da ziyan görmemesidir. Eşyaların taşınma sürecinde zarar görmemesi için darbe emici nitelikte ambalajlama yapmaktayız. depolarda iken nem ve tozdan korumaları için de farklı bir ambalaj sistemi kullanmaktayız.

Depolarımız 7/24 güvenlik sistemleri ile korunmakta ve takip edilmektedir. Eşyalarınızın ne kadar ve ne süre kalacağını siz belirliyorsunuz. İstediniz kadar eşyanızı depolayabilir istediğiniz kadar bekletebilirsiniz. Firmamız geniş kapsamlı sigorta ve sözleşme yapmaktadır. Tek yapmanız gereken bizi arayarak gerekli olan hizmet ve bilgiyi bizden istemektir.