Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmetini 1971 yılından bu yana kesintisiz olarak veriyoruz. Çağın getirdikleri ve gereksinimleri doğrultusunda firma olarak her zaman kendimizi yeniledik ve en iyi hizmeti nasıl verebiliriz diye gelişmelere ve yenilemelere açık olduk. Marmara Nakliyat olarak bütün kurumsallık ve yetki belgelerine sahip olan ve aynı zamanda büyük geçmişi olan nadir nakliyat firmasıyız.

Evden eve nakliyat hizmeti bilindiğinin aksine çok hassas bir iştir. Sıradan bir nakliyat gibi değil, incelik ve ustalık gerektirir. Firma olarak taşınmanın en iyi şekilde sonuçlanabilmesi için gerekli bütün donanımlara sahibiz. Bizim için taşınma süreci sizin bizi aramanızla birlikte başlar. İsteğiniz üzerine göndereceğimiz ücretsiz eksperimiz, eşyalarınızın nasıl ve ne şekilde taşınacağını ve maliyetinin ne olacağı konusunda sizi net olarak bilgilendirir. Bununla bilrikte taşıma için göndereceğimiz ekiplerimizin tamamı işlerinde uzman ve en az beş yıl ev taşıma tecrübesi olan kişilerden oluşur. Her ekibimizin başında firmamızın yönlendirdiği bir ekip şefi bulunuyor. Ekip şefimiz sizin adınıza işi takip eder ve personelleri takip eder.

Mobilyalarınızın söküm ve tekrar kurulumu için marangoz gönderiyoruz. Marangozumuz sıradan biri değil sertifika sahibi ve işinde uzmandır. Aynı şekilde beyaz eşya ve avizelerinizin de montajı için elektrikçi gönderiyoruz. Elektirikçi bu ürünlerinizin montajından sorumludur. Kırılacak eşya ve bütün küçük eşyalarınızı biz toparlıyoruz. Bunları ambalaj kağıtları ile sararak karton kutulara yerleştiriyoruz. Bu kutular isterseniz size kalıyor isterseniz boşaltıyoruz.

Eşyaların tamamını darbeleri engelleyecek çeşitli ambalaj ürünleri ile tek te ve özenle ambalajlıyoruz. Kullandığımız ambalaj ürünlerinin tamamı hijyen kurallarına uygundur. Aynı zamanda çağımıza uygun ve en iyi ürünler arasından seçiliyor.