Hakkımızda

Hakkımızda

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Firması Olan Marmara Ev Ofis Taşıma Ltd. Şti. İstanbul’un en köklü ve eski ev ofis taşıma ve depolama nakliyat firmalarından biridir. Firmamız 1971 yılından bu yana hiç kesinti yaşamadan evden eve nakliyat hizmeti sunmuştur. Çağın gereksinimleri ve ihtiyaçları doğrultusunda gelişen ve kendini yenileyen firmamız her zaman daha iyi hizmeti sunabilmek için her türlü iyi yönlü gelişime açıktır.

Bizim için müşterilerimizin görüşleri ve iş teslimatından sonraki düşünceleri ve yorumları son derece önemlidir.  Evden eve nakliyat hizmetinin çok hassas bir iş olduğunun farkındayız. Bu nedenle iş yaparken müşterilerimizin geri dönüşleri son derece önemli ve onların beklentilerine karşılık olabilmek için elimizden gelenin en iyisini yapmak zorundayız.

Çalışanlarımızın tamamını büyük bir titizlik ve incelikle seçmekteyiz. Bunlar en iyileri arasından seçilmektedir. Özellikle marangozlar ve ambalajlama personellerimiz en az işlerinde beş yıl deneyim ve tecrübeye sahip olan kişiler arasından seçiyoruz.

Marmara Nakliyat yaptığı bütün işlerin arkasında durmakta ve güvenmektedir. Bizden alacağınız hizmet nakliyat sektörünün hangi kategorisinde olursa olsun, kesinlikle müşteri memnuniyeti odaklı sunulmaktadır. Bütün çalışmalarımız ve gelişmemizin amacı müşterilerin bize kesin dönüşü ve bizi işin uzmanı olarak kaydetmeleridir.