Fenerbahçe Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Nasıl Gerçekleştirilir?

Hayatın belirli dönemlerinde yaşam koşullarının getirdiği zaruriyet vesilesi ile yeni bir eve taşınmak durumunda kalınabiliyor. Kiracı olmaktan dolayı veya yeni bir ev satın almaktan dolayı olması fark etmeksizin taşınmak son derece zahmetli ve yorucu bir süreçten oluşmaktadır. Bu nedenle de günümüzde pek çok kişi taşınmaktan fazlasıyla çekinmektedir. Ancak profesyonel ve kurumsal olarak sunulan Fenerbahçe evden eve nakliyat hizmetleri ile bu tip endişeler, tamamen geçmişe gömülüyor.

Çünkü profesyonel olarak sunulan evden eve nakliyat hizmetlerinde tüketiciler taşınma ile ilişkili hiçbir işlemi yapmak durumunda kalmamaktadır. Çamaşır makinesi, buzdolabı ve büyük giysi dolabı gibi demontaj gereken eşyaların taşınma için hazırlanması bile ekiplerimizde bulunan tesisat ustası, elektrikçi ve marangoz gibi spesifik alan uzmanlıkları bulunan personellerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Evden Eve Nakliyat Hizmetlerinde Eşyalar Nasıl Taşınır?

Uzman personellerimiz tarafından evden eve nakliyat işlemi için hazırlanan eşyalarınızın her biri özel ve kaliteli paketleme malzemeleri ile güven altına alınmaktadır. Fenerbahçe nakliyat hizmetleri kapsamında masa, sandalye, koltuk ve hatta piyano gibi spesifik tasarım özelliklerine sahip olan eşyalarınızın her birinin tasarım formlarına uygun paketleme malzemeleri ile paketlenmeleri sağlanmaktadır.

Paketleme

Bu paketleme işlemlerinin ardından son derece titiz bir şekilde ve güvenlik riski oluşturmayacak biçimde eşyalar sadece ev taşıma hizmetlerinde kullanılan nakliye araçlarına yüklenmektedir. Titiz bir şekilde nakliye edilen eşyalarınız, Fenerbahçe ev taşıma hizmetleri kapsamında tüm bu taşıma süreci boyunca sigorta kapsamında bulunmaktadır.